Sinu elu uus tase mentori abiga

Mentorhub toob kokku Eesti kõige hinnatumad mentorid ja praktikud, kes ise on oma elus ja valdkonnas juba nii kaugele jõudnud, et soovivad ja oskavad teisigi aidata.

Andrus AlbiPriit LilleväliMarkko MällMihkel RaudIllimar ja Kristo ehk papsid.eeTimo PorvalTaavi IlvesKristel KongasTiia SchmidtMikk OrglaanEia UusSiiri Sänn
mentor 1mentor 2mentor 3mentor 4

Kuidas Mentorhub töötab?

Created with Snap
01

Leia sobiv mentor

02

Saada talle kiri

03

Mentor võtab sinuga ühendust

Kuidas Mentorhub töötab?

Leia sobiv mentor meie mentorite hubist

Icon

Raha ja investeerimine

Kuidas alustada investeerimisega või saada enda rahaasjad kontrolli alla ning teha järgmiseid samme, kui tunned, et oled praegu kinni jäänud. Siit leiad mentorid, kes soovivad aidata kõigega, mis puudutab raha psühholoogiat ja kuni konkreetsete sammudeni tegemiseni investeerimisega alustamiseks.

Raha KrattTaavi Ilves


Loe lähemalt
Icon

Ettevõtlus ja juhtimine

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas ettevõtet kasvatada? Kuidas seda juhtida? Kuidas inimesi juhtida? Kuidas viia ettevõtte uutele turgudele? Seda õpetavad ja aitavad teha sul mentorid, kelle leiad siit valdkonnast.

Raivo HeinMikk OrglaanTiia SchmidtPriit LilleväliIvar RaavTriin RandlooSiiri Sänn


Loe lähemalt
Icon

Müük ja turundus

Müük ja turundus peavad käima ühte jalga. Liiga palju on ettevõtteid, kus müük ei saa aru turundusest ja turundus ei arvesta müügiga. Nii ei saagi midagi head välja tulla. Leia siit müügi- ja turundusega aitavad mentorid ja vaata ise, kuidas sinu oskused selles vallas nende abiga paranevad.

Andrus AlbiTimo PorvalKatre Kaarenperk


Loe lähemalt
Icon

Loovus

Tahad abi blogi-, laulu-, müügi-, või tootekirjelduse tekstide kirjutamisega? Avaliku esinemise või koolituste alustamisega? Või hoopis millegi kolmandaga, mis eeldab loovuse turgutamist ja kellegi abi inspiratsiooni saamiseks? Parimad loovalade mentorid ja abilised leiad endale siit.

Sass HennoEia UusMihkel Raud


Loe lähemalt
Icon

Pere ja suhted

Vanemlus, partneritevahelised suhted, üksikvanemlus, areng pere ja paarina koos, suhete lõppemine ja algamine. Öeldakse, et kui kodu ja suhted on korras, siis on muudes valdkondades poole lihtsam läbi lüüa ning see oskus on tõesti hindamatu. Siit leiad mentorid, kes aitavad sul areneda pere ja suhete teemades.

Illimar ja Kristo ehk papsid.ee


Loe lähemalt
Icon

Vaimne areng

Kuidas puhata, kuidas leida sisemine rahu, kuidas end välja lülitada, kust ja kuidas leida elu mõte, kas seda on vaja leida või saab selle ise endale luua? Kuidas leida aega, et kõik sulle oluline tehtud saaks ja mitte läbi põleda või kuidas läbipõlemisest taastuda? Ühesõnaga - kuidas olla parem inimene!

Hardy SuurpereJane BitterKristel KongasMarkko MällAsse Sauga


Loe lähemalt
Tagasiside

Mentorhubi kasutajad kiidavad:

Grete Karmaz

Grete Karmaz

Mentor, kes abistas: Timo Porval

Timo on mentorina olnud mulle väga suureks abiks, et oma tegemistes hoopis uuele tasemele jõuda. Tema toetus, ja lisaks oskus sind endasse uskuma panna, on midagi erakordset. Ta suudab väga hästi üles leida need kitsaskohad, kust sul on vaja läbi tulla või kus mõnda mustrit tuleb murda, et oma arengus kõrgemale levelile pääseda. Võid olla kindel, et Timo panustab mentorina 100% sinu paremate tulemuste saavutamiseks.

Tea Tamm

Tea Tamm

Mentor, kes abistas: Kristel Kongas

Olen osalenud Kristeli mentorluse ja coachingu sessioonidel pea pool aastat. Temaga koos suutsime tuvastada ja sõnastada peamised takistused, mida ma ise ei olnud suutnud märgata ning mis olid pidurdanud minu edasiliikumist. Alustades keskendusime eelkõige selguse loomisele ning konkreetse tegevuskava paikapanekule. Kristeli väljapakutud tööriistad on praktilised ning kohandatavad ka teiste teemade lahendamisel. Hindan kõrgelt tema järjepidevust, kuna ta aitab mind püsida õigel kursil isegi siis, kui ise kipuksin pigem tagasi mugavustsooni langema.

Egert Paadimeister

Egert Paadimeister

Mentor, kes abistas: Rahakratt

Olen tänu Rahakratiga 1-1 mentorkohtumistega tehtud tööle jõudnud enda ettevõtmiste ja rahaliste oskustega täiesti uude maailma. Väga raske on panna arengule üheselt mõõdetavat hinnasilti, aga sellelt mehelt on tõesti iga sent mulle mitmekordselt tagasi põrganud.

Suviliis Sakk

Suviliis Sakk

Mentor, kes abistas: Taavi Ilves

Finantsnõustamine Taaviga aitas mul näha täpselt seda, mida näha soovisin - valgust minu rahatunneli lõpus! Ta suunas mind kergusega nägema võimalusi, mida mu praegune elustiil ja finantsid võimaldavad, vastates seejuures kõigile mu tekkinud küsimustele. Olen peale mentordamist täis uut indu, et veel suuremalt ja kõrgemalt "lennata"! Aitäh, Mentorhub, et oled loonud võimaluse leida inimesi, kes aitavad sind paigalseisust edasi!