Tule mentoriks

Mentorhubi ülesanne on lahendada probleem - viia kokku mentorit otsivad inimesed, kes soovivad oma elus ja valdkonnas järgmist hüpet teha ning oma valdkonna kõige paremad praktikud/mentorid. Väga lihtne!

Mentorhubi kasutajatele on kõik meie teenused täiesti tasuta! Mentoritel on valida kahe tasustamise mudeli vahel:

Standard pakett kuutasuga 29€, mis sisaldab platvormil mentori poolt saadetud profiili üles seadmist ja teiste seas kuvamist. See sobib hästi juhul, kui inimesed oskavad juba konkreetselt sinu poole pöörduda, kui Mentorhubis endale mentoreid otsivad. Meie omalt poolt turundame erinevates sotsiaalmeedia kanalites ja reklaamides Mentorhubi portaali, et tuua Mentorhubi lehele kliente.

Premium pakett kuutasuga 79€, mis sisaldab oluliselt personaalsemat lähenemist. Lisaks platformil kuvamisele aitab meie turundusjuht ehitada üles ja nõustada sinu profiili. Lisaks reklaamime sinu personaalset profiililehte ja pakkumist, teeme sotsiaalmeedia postitusi sinu profiili kohta ja sinust blogi jaoks artikli, mida jagame oma kanalites. See pakett sobib enamasti siis, kui su nimi pole veel valdkonnas liiga tuttav, aga tahaksid omale kuulajaskonda tekitada. Selle paketiga on päringute arv alati oluliselt kõrgem kui Standard paketiga.

Kui sa oled mentor ja tunned, et soovid oma teadmisi ja oskusi teistele edasi anda, siis ole hea ja täida vorm, et saaksime sind väärikalt enda seltskonda vastu võtta.

Liitumine