Katre Kaarenperk

Katre Kaarenperk

Elupõline turundaja; praktik, konsultant ja mentor

Mina olen Katre, elupõline turundaja. Tegutsedes üle 22 aasta turunduses väga erinevates valdkondades, nii väikestes kui suurtes tiimides, nii paraktikuna kui konsultandi ja mentorina, olen kogunund endale mõnusalt suure pagasi kogemusi, mida täna heameelega jagan ka teistega. Ma päris kindlasti ei ole õpetaja, vaid pigem kuulaja, jagaja ja peegeldaja. Mentorluses pooldan partnerlust, koos õppimist ja arenemist. Mentorlus on minu jaoks eelkõige koostööl põhinev protsess, et võimalikult mõnusalt jõuda oodatavate tulemusteni.

Kui sa tunned, et tahad jagada oma kogemusi ja mõtteid ning soovid saada vastu uusi kogemusi, vaatenurki ja mõtteid, siis mina olen selleks valmis. Minu portfellis sinuga jagamiseks on järgmised tööriistad:

  • Tiimide hoidmine, liitmine. Kuidas panna inimesed tahtma sinu jaoks head tööd teha. Turundustiimide omavahelise suhtluse arendamine, parendamine, protsesside loomine.
  • Kopterivaate rakendamine. Kuidas võtta oma emotsioonid, maitsed ja eelistused kontrolli alla ning mitte ajada ennast segamini kliendiga ega kolleegiga ehk kuidas mitte suruda peale oma arvamust.
  • Kuidas iseenda bränd ehk personaalsus panna ettevõtte brändi identiteedi jaoks parimal viisil tööle.
  • Turundusstrateegiate ja tegevusplaanide, eelarvete ettevalmistamine. Kuidas kõik oma mõtted ja ideed panna konkreetsesse strateegiasse ja plaani, et sa tühja ei rapsiks ei planeerimisel ega ka hiljem praktiseerimisel. Ning kuidas teha selline plaan, mida on lihtne ettevõtte juhile või omanikule presenteerida.
  • Õigete turundustegevuste mõõdikute leidmine ja rakendamise meetodid.


Mõistan sind hästi, kuna ma ei ole ainult teoreetik, vaid olen ise ka „käed küljes“ turundaja tänaseni. Aitan sul nii mõnegi keerulise mõttepuntra rahuliku kõrvalseisjana lahti harutada, et sina saaksid kasvada nii juhi kui eksperdina ja keskenduda rahuliku südamega oma eesmärkidele.

Kuidas ma seda teen? Selleks, et minust sinule ka kasu oleks peame kõigepealt kenasti tuttavaks saama, siis joondama oma eesmärgid ja sõnastama suuna kuhu poole hakkame minema.

Meie esimese kohtumise teeme vabas vormis ja saame lihtsalt tuttavaks. Selle eest ma mitte kunagi arvet ei tee. Kui tunne on hea, siis järgmisel kohtumisel läheme juba natukene rohkem detailidesse ja sõnastame eesmärgid.

Läbi Mentorhubi tulnud kontaktile ei tee ma ka teise kohtumise eest arvet. Ning kui ka peale teist kohtumist on tunne hea, siis lepime juba kokku kolmanda kohtumise ja hinnastamise ja nii edasi.

Võta minuga ühendust