Illimar ja Kristo ehk papsid.ee

Illimar ja Kristo ehk papsid.ee

Papsinduse Entusiastid: Illimar & Kristo

Oleme Illimar ja Kristo, mõlemad kolme lapse isad, elukaaslased oma ägedatele naistele, ettevõtjad, koolitajad ning PAPSID.EE veebikeskkonna loojad. Meie ühine missioon on aidata peredel ehitada täisväärtuslikke ja lähedaseid suhteid.

Oma teadmisi, oskusi ja kogemusi jagame läbi erinevate töötubade, koolituste ja mentorluste: 

Papsidele: Aitame luua paremaid suhteid nii iseenda, partneri kui ka lastega ning anname kaasa tööriistakasti tööriistadega, et isadus muuta üheks rahuldust pakkuvaks teekonnaks.

Paaridele: Anname praktilisi nõuandeid ja jagame kogemuslugusid, kuidas suhteid tugevdada, arendada ja süvendada eriti kui peres on kasvamas lapsed. 

Metsasündmused: Meie elamusretked ulatuvad paaritunnistest kogemustest, mis keskenduvad kollektiivide avatuse ja läheduse suurendamisele, kuni mitmepäevaste meeste matkadeni, kus sukeldutakse juba sügavamele enese sisse. 

Mentorlused: Kuna rahaasjad võivad suhetes olla tihti pingekohaks, pakume nõuandeid ja strateegiaid, kuidas pere rahaasjad korras hoida nii et lähedust tekiks suhetesse ainult juurde. 

Kui tunned, et meie pakutav võib sinu või sinu töötajate jaoks vajalik olla, siis võta meiega ühendust.


Mida on teised öelnud:

Tahtsin kirjutada, kui tänulik ma teile olen. Abikaasa käis teie koolitusel ja ma ei tea, mis woodood te temaga tegite, aga tagasi tuli täiesti uus mees - tunnen üle pika aja, et kasvatame last ühise tiimina ja ma ei pea kõigegea üksi hakkama saama. Ta päriselt on olemas pere jaoks, kuulab ja aitab leida lahendusi muredele. Aitäh, aitäh, aitäh! Merit

Hiigelsuur tänu "Naiste eri" päeva eest ja samuti olen ülimalt tänulik, et minu armas abikaasa sai eelmisel aastal osa Papside meistriklassi koolitusest. See oli kindlasti üks oluline samm meie suhte liikumisel paremuse poole :) Kindlasti on suureneud meie austus teineteise suhtes ja arusaamine, et suhte korrashoidmiseks tuleb ka teadlikult nö tööd teha. Täname nende tööriistade eest, mida olete jaganud. Mul on nii hea meel, et oleme mõlemad kaaslasega saanud sellest osa, sest nii oleme rohkem samas inforuumis. Kristel

Ma annaks koolituse hindeks 100 mitte 10, seda on liiga vähe :) Päriselt, ma olen osaluse üle väga õnnelik ja tänulik teile. Olen osalenud ka mitmel muul harival koolitusel, kuid ükski pole niimoodi pärale jõudnud nagu teie oma, siiani olen emotsionaalselt nii täis laetud ja on powerit edasi pingutada ja muutuda paremaks isaks ja veel paremaks partneriks. Janek

  • Teadlikud suhted

  • Isadus

  • Mentorlus, koolitused ja töötoad

Võta minuga ühendust