Mihkel Raud

Mihkel Raud

Rockmuusik, kirjanik, sisulooja, koolitaja ja saatejuht

Rockmuusik Frank Zappa oli tuntud terava keele poolest. Aga kui Zappa vanaks jäi, küsiti temalt: „Te olete kuidagi vaiksemaks jäänud, milles asi?” Mees vastas: „Asi ei ole selles, et mina olen vaiksemaks jäänud; asi on selles, et lärm minu ümber on valjemaks muutunud.”


Täpselt nii ongi. Ükskõik, mida sa inimestele öelda tahad, ei jõua see kohale. Ükskõik, mida sa teed või müüd – inimesed ei kuule sind, sest kisa on sinu ümber liiga palju. Kuidas oma sõnum siis kuuldavaks teha? Mil moel sellest tohutust lärmist läbi murda? Milline on mõjus sõnum? Kuidas mõjusat sõnumit esitada?


Mina olen Mihkel Raud ja ma töötan kirjaniku, sisulooja, muusiku, koolitaja ning saatejuhina. 


Ma aitan sul

  1. haaravalt kirjutada
  2. meeldejäävalt esineda
  3. konkurentidest eristuda
  4. sisuturunduslikke plaane koostada
  5. motivatsiooni leida


Varustan su kõigi tööriistadega, mida ise oma töös igapäevaselt kasutan. Minu rahuolevate klientide hulgas on nii tipp- kui keskastmejuhte, turundus- ja müügiinimesi, avalike suhete valdkonna spetsialiste kui kõiki teisi, kellel on teistele midagi olulist öelda.


Kõlab ambitsioonikalt? Pisut enesekindlaltki?


Peabki kõlama! Ambitsioon ja enesekindlus on tõhusa (enese)turunduse vältimatu eeldus. Kõik ülejäänu on õpitav. Võta minuga ühendust ja murrame koos mürast läbi!


Võta minuga ühendust