Asse Sauga

Asse Sauga

Sertifitseeritud enesearengu teejuht

Saan olla Sulle abiks kui...


... soovivad iseendast rohkem aru saada, 

... tunned, et tahad teha kiiremaid ja kvaliteetsemaid otsuseid, 

... Sul on vaimne, psühholoogiline mure, millele Sa veel lahendust leidnud pole. 

... tead sügaval sisimas, et midagi on veel kuskil olemas ja potentsiaal tahab avamist.


Minu klientideks on ettevõtjad, juhid, liidrid, inimesed, kes soovivad elult rohkem ja on ka seetõttu valmis sügavamale, kaugemale, kõrgemale vaatama. Inimesed, kes teavad, et maailmas toimub veel midagi palju palju rohkemat peale nähtava ja katsutava maailma.


 • Kes on teelahkmel, kes justkui otsivad aga ei tea veel täpselt mida.
 • Kes soovivad iseendast paremini aru saada.
 • Kes teavad, et elukvaliteedi tõstmiseks tuleb enda sisse vaadata, kes teavad, et “Know yourself” on alati parimate ja õigeimate otsuste aluseks.


Muutus pole enamasti lihtne teekond ning nõuab tihti palju tööd iseendaga. Seda tööd aitangi mina leevendada ja palju lõbusamalt teha koos struktuuri ja aastatuhandete jooksul paika sätitud ja ennast tõestanud spetsiaalse süsteemiga. Et ei peaks üksi tühje auklikke ämbreid läbi kolistama.


Pakun kõigile Mentorhubi klientidele sissejuhatava ühe tunnise konsultatsioon-kõne, kus saame tuttavaks, kaardistame üle, kus Sa oma eluetapis hetkel oled ja kuidas mina Sind aidata saan.
Kuidas Sind aidata saan?


Mentorluse tagajärjena tunned, et:

 • Sul on rohkem energiat ja teotahet,
 • Oled elujõulisem ja rõõmsam, Sinu Igapäevastress on kadunud,
 • soovid enesearengu teel jõuda kaugemale, kõrgemale, sügavamale,
 • oskad leida võimalused oma elu veel paremini elamiseks.


Juba peale esimest paari sessiooni ja ühte nädalavahetust on sul suure tõenäosusega: 

 1. umbes 10x rohkem saavutamise jõudu kui varasemalt
 2. suurem enesekindlus sest Sa tunned iseennast rohkem ja tead, kuidas veel paremini maailmaga suhestuda ja suhelda
 3. palju rohkem elurõõmu ja naudingut, kuna Sa liigud lähemale oma missioonile ja potentsiaalile
 4. tipptasemel ja testitud tööriistad igaks elujuhtumiks, mis aitavad olukordadega palju paremini toime tulla
 5. ligipääs üle 3000 aasta arendatud enesearenguteekonna kaardile
 6. valdkonna teejuht
 7. ligipääs rahvusvahelisele kogukonnale
 8. parem ligipääs vaimsetele tugistruktuurideleMetoodika, mida kasutan:


Mentorulses kasuatatav süsteem põhineb iidsetel Hermetismi tarkustel, mis on kogu universumi maise ja vaimse baas-alusteks. Eesmärgiks on aidata inimesel läbi individuaalse teekonna ja tuhandete aastate jooksul läbi testitud teekaardi abil jõuda lähemale oma täis potentsiaalile, unistustele, eesmärkideni ja elurõõmule.


See teekaart on üks terviklikumaid ja üks sügavamaid, mida ma näinud olen. Sisaldab metafüüsikalisi tipp tehnoloogiaid, metoodikaid ja praktikaid nii meele juhtimiseks, keha füüsiliseks arendamiseks, hinge ja vaimu tervendamiseks ja arendamiseks tervikuna ka kõige sügavamates kihtides.


Töö Sinuga toimub väga praktilises vormis nii personaalsete tervendussessioonide kui ka spetsiifiliste ja praktiliste töötubadega kombinatsioonis. Eesmärk on treenida Sind seisundisse, kus Sa oleks võimeline:

 • enda eest oluliselt rohkem seisma,
 • vastutama,
 • ennast veel rohkem üles töötama,
 • tervendama,
 • kaitsma,
 • hoidma ja ka teisi inspireerima ning vajadusel ja soovil ka teistega tööd tegema.


Kes on Asse Sauga?


Olen infotehnoloogia ja krüptorahanduse ekspert, ettevõtja, startupi kaasasutaja ja sertifitseeritud enesearengu teejuht, tervendaja ja koolitaja rahvusvahelises Modernses Müstikakoolis.


Rahvusvaheline Moderne Müstikakool esindab iidset, kolme tuhande aasta tagust kuningas Salomoni liini (struktuurne vaimsete tarkuste ja praktikate süsteem), mis omakorda on välja kasvanud kuni kaheksa tuhande aasta tagusest Hermetismi liinist. Hermetism kirjeldab läbi seitsme baas printsiibi universumi toimemehanisme meie ümber ja on aluseks enamusele tänapäeva vaimsetele ja maisetele õpetustele.


Minu teadlikkum vaimne teekond algas umbes viisteist aastat tagasi kui asusin õppima transpersonaalset psühholoogiat ja hüpnoteraapiat. IT töö kõrvalt olen alati sügavamaid küsimusi nii enda kui maailma kohta küsinud ja sügavat uudishimu tundnud. Edasi jätkus mu teraapia töö üksikute klientidega kuid enesearengu osa minust otsis siiski vastuseid küsimustele. Mida ma ei leidnud kuni kuus aastat tagasi sain kokku Modernse Müstikakooliga. Peale initsiatsiooni ja väga võimast kogemust töötubadega sain aru, et see on see, mida ma olen otsinud. Siiani olen ma selle teekonna puhul kõikidele oma küsimustele vastused leidnud või siis vähemalt suuna kätte saanud, kuhu edasi vaadata. Minu areng ja kasv on eksponentaalselt hoopis teises tempos liikunud ja elan oma elu väga palju õnnelikumalt ning terviklikumalt kui varem. Soovin väga ka teistega seda imelist teekonda jagada ja kõigile võimaluse anda. Tänaseni on minu sessioonidel käinud üle paarisaja eduka kliendi.


Tegemist on minu hinnangul ühe maailma tippkvaliteediga organisatsiooni, kogukonna, kooli ja tervikliku enesearengu süsteemiga, mille eesmärgiks on indiviidile individuaalne vägi igas aspektis veel rohkem tagasi aidata võtta, rohkem rahulolu, õnnelikkust luua ning seeläbi ka suuremat rahu maailmasse tuua.


Saa minuga tuttavaks:


Kuula minu mõtteid Podcastis

Loe mõtteid Blogist


Pakkumine MentorHubi kaudu tulnud klientidele:

Pakun kõigile Mentorhubi klientidele TASUTA sissejuhatava ühe tunnise konsultatsioon-kõne, kus

 • saame tuttavaks,
 • kaardistame üle, kus Sa oma eluetapis hetkel oled ja
 • kuidas mina Sind aidata saan.


Võta minuga ühendust