Siiri Sänn

Siiri Sänn

Ettevõtluse mentor ja koolitaja

Oma töös ettevõtjatega olen tihti näinud, kui ebakindel, segadusseajav võib olla oma äri või uue projekti alustamise protsess. Vahet pole, kas oled alustaja või juba aastaid tegutsenud ettevõtja, mured tunduvad ikka sama suured ja keerulised. Mentori ja koolitajana aitan sul esialgu hirmutavast ideede ja soovide puntrast kujundada selge plaani.

Pagasis on üle 12 aasta EAS-is ettevõtluskonsultandina, lisaks sellele enam kui kümme aastat olen hoidnud järjel väikeettevõtete raamatupidamist ja aidanud Swedbankis laenu tagasimaksetega hättajäänud kliente. Olen ettevõtluskoolitaja ja minu kursuse on praeguseks läbinud juba üle 200 inimese. Olen ka ettevõtjana alustajatele mõeldud töövihiku autor.


Millega inimesed minu poole pöörduvad?

  1. Ettevõtlusalane nõu ja julgustus: Kui sul on suurepärane äriidee, aga ei tea, kust alustada.
  2. Praktilised nõuanded: Olen käinud läbi erinevate valdkondade rägastikud – alates tootmisest kuni teenuseni (kergetööstus, puidutööstus, IT arendus, metall, laevaehitus, toitlustus, teenindus). 
  3. Uued vaatenurgad: Vaatan asju teistmoodi ja vajadusel teeme 360 kraadi pöörde, parima vaate leidmiseks. 
  4. Isikliku arengu toetus: Aitan sul kasvada mitte ainult ettevõtjana, vaid ka inimesena. Ma olen veedunud, et sisemise mina avastamine on parim kompass, et saavutada.


Kuidas ma saan Sind aidata?

Arutelu vabas toetavas õhkkonnas, et koos leida selged ja praktilised lahendused just sinu vajadustele. 

Minu missioon on muuta "võib-olla" kindlaks "jah"-iks sinu äriideedes. Minu tööriistakastis on nii kliendijuhi kui liini töölise kogemusi, terav pilk detailidele ja kirg leida varjatud võimalusi igas väljakutses. Oma kogemustest olen õppinud, et edu võti peitub oskuses näha suurt pilti läbi väikeste detailide. Kui otsid kedagi, kes aitab sul leida ja kasutada sinu unikaalseid ressursse, olen ma just see, keda vajad. Unusta keerulised teooriad – minu lähenemine otsekohene, paindlik ja kohandatud just sinu vajadustele.

Olen rohkem kui mentor – olen sinu inspiratsiooni allikas ja ideede katalüsaator. 


Esimene kohtumine on tasuta: See on sinu võimalus tutvuda minuga ilma igasuguse riskita. 

Miks valida mind? Vali mind, kui tahad kedagi, kes sind kuulab ja aitab su ideed ellu viia. Ma ei ole lihtsalt nõuandja, vaid sinu teejuht ja toetaja unistuste saavutamisel. 

Sa võid olla kindel, et minu juures ei kohta klassikalist lähenemist. Iga sektor ja väljakutse on erinev, seega minu pakutavad lahendused on sama unikaalsed kui sinu ideed. Varasemad edulood? Need on minu klientide teekonnad uutele turgudele, innovaatiliste toodete loomine ja isikliku kasvu lood, mis inspireerivad veel paljusid. Võta ühendust ja alustame!


Minu õpilaste tagasiside leiad siit

Võta minuga ühendust