Priit Lilleväli

Priit Lilleväli

Juhtimiskoolitaja ja coach

Juhtimine ei ole sünnipärane omadus, vaid oskus, mida saab õppida ja arendada. Igaühel on potentsiaali saada suurepäraseks juhiks ning luua keskkondi, kus igaüks tunneb end väärtustatuna ja motiveerituna oma panust andma. Juhtimine on oskus, mida saab rakendada igas olukorras ja keskkonnas. Olgu see siis perekonnas, tööl, ühiskonnas või isegi omaenda mõtetega tegeledes - me kõik mõjutame ja juhime pidevalt.

Edu saavutamiseks on vaja pidevalt areneda ja õppida. Iga päev on uus algus - eilsete saavutuste hiilgusesse ei saa kinni jääda ning eilsete läbikukkumiste koormat ei tohi homsesse kaasa võtta.

Olen elanud ja kogenud põnevat elu, mis on andnud mulle ainulaadse kombinatsiooni oskusi ja teadmisi. Olen teeninud 5 aastat Scoutspataljonis ja osalenud kahel lahingmissioonil Afganistanis. See kogemus õpetas mulle distsipliini, meeskonnatööd ja pingelistes olukordades otsuste tegemist.

Pärast tegevteenistust õppisin ülikoolis kinnisvara haldamist ja tegelesin müügitööga. See andis mulle kogemusi klientidega suhtlemisel, läbirääkimistel ja müügistrateegiate väljatöötamisel.

Hiljem tekkis mul huvi inimpsühholoogia vastu, mis viis mind psühholoogia, enesearengu ja erinevate coachingu metoodikate õpinguteni. See on aidanud mul paremini mõista inimesi, nende motivatsiooni ja käitumist.

Tänaseks olen kõik oma senised kogemused nii Kaitseväest, lahinguväljalt, müügimaailmast kui ka coachingu õpingutest rakendanud Combat Ready juhtimiskoolitustes ning personaalsetes coachingutes.

Olen elu jooksul õppinud, et meeskonnatöö on edu alus. Olen teinud vigu nii lahinguväljal kui isiklikus elus ning mõistan, et ebaõnnestumistest õppimine ja vastutuse võtmine on edu saavutamiseks hädavajalikud. Meeskonnas töötades, üksteist toetades ja ühiseid eesmärke silmas pidades suudame saavutada rohkem kui oleks oodanud.


Minu poole pöörduvad kliendid mitmesuguste teemadega, sealhulgas:

  1. Neil puudub enesekindlus juhirollis.
  2. Nad otsivad abi oma tugevuste ja nõrkuste tuvastamisel ning oma juhtimisoskuste arendamisel.
  3. Nad tunnevad, et nende meeskonnas puudub motiveeritus, ühtsus ja koostöötahe.
  4. Nad vajavad abi oma karjäärieesmärkide saavutamisel.
  5. Nad kardavad ebaõnnestumist ja loobuvad kergesti.

Kuidas ma saan aidata:

Pakun personaalset coachingut ning enese- ja meeskonnajuhtimise koolitusi, mis on kohandatud vastavalt iga inimese või meeskonna spetsiifilistele vajadustele. Kasutan oma kogemusi ja teadmisi, et aidata juhtidel ja spetsialistidel saavutada oma eesmärke ja lahendada väljakutseid läbi aktiivsete tegevuste.

Minu pakkumine:

Pakun tasuta konsultatsiooni, kus saame arutada teie isiklikke või meeskonna vajadusi ja seda, kuidas saan teil aidata oma eesmärke saavutada.

Võta minuga ühendust