Piret Ilver

Piret Ilver

E-kaubanduse ja digiturunduse praktik

Mina Piret, olen see e-kaubanduse ja digiturunduse praktik, kes usub, et iga väike e-pood on nagu tilluke taim, mis vajab hoolt ja digitaalset väetist, et kasvada suureks ja kasumlikuks. Alustasin oma esimese e-poega juba aastal 2005, kui e-kaubandus oli veel noor ja Google oli uus sõber kõigile.

Nüüd, 2024, tegelen sokisahtel.net ja mitmete teiste väikeste e-poodidega, muutes internetis turundamise nende jaoks kasumlikumaks paigaks. Lisaks teen koolitusi digiturunduse teemadel - näiteks “Äritegevuse edendamine sotsiaalmeedias”, “E-kaubanduse strateegia koostamine SME-dele” ja “E-kaubanduse arendamine automatiseerimise ja AI abil”.

Jaekaubanduses- e-kaubanduses ja turundusvaldkonnad olen olnud üle 20 aasta ja peamiselt tegelen mentorluses mikro- ja väikeste ettevõtetega, kes soovivad läbi digikanalite müüa oma kaupu ja teenuseid üle maailma kasutades selleks kõiki kättesaadavaid digiressursse nagu e-kaubandusvõrgustikud, digiturundus, AI- tööriistad, SEO ja SEM.

Broneeri minuga tasuta 30-minutiline konsultatsioon ja vaatame koos, kuidas saan sinu e-poe kasvul ja edu saavutamisel abiks olla.

Võta minuga ühendust