Markko Mäll

Markko Mäll

Spiritual ja productivity coach

Millega inimesed minu poole pöörduvad

Pöörduvad inimesd kes tunnevad kirjeldamatut tühjust ja rahulolematust enda sees. Otsivad autentsust ja harmooniat ning vabadust teenida raha sellega mis on neile tõeliselt oluline - isegi kui nad ei tea mis see täpselt on. Pöörduvad inimesed kes on kas tööl ja tahavad vabaneda hamstrirattast, anda oma elule mingi tähendus ja tunda ennast väärtuslikuna või ettevõtjad kes rabelevad aga ei näe progressi ega ka suuri summasid mida eeldati kui ettevõtlus teekonda alustati. 


Kuidas ma saan teid aidata

Pean ennast spiritual coachinks ning productivity coachiks kes oskab näha sügavale inimese sisse, aidata mõista inimese tõelist olemust ning aidata leida tema tõelised kired ning unistused. Ma pean ennast kellekski kes soovib aidata inimestel nende unistusi ellu viia - esiteks tegeledes tugeva vundamendi loomisega(väärtused, uskumused ja visioonid jne.) ning teiseks teekonna ja teakaardi loomisega (strateegia, harjumused, eneseareng, mõtteviisid jne.) selleks, et ambitsioonikaid unistusi ellu viia. Ma oskan näha sügavale inimese sisse, tuvastada valu ja rahulolematuse allika ning aidata kujundada elu mis on täis autentsust, harmooniat, õnne ja rahulolu. 

Loon väga turvalise ja aktsepteeriva õhkonna kus inimene saab ennast täielikult avada ja julgelt väljendada.  


Minu taust

Eks parim coach ole ikka see kes räägib kogemusest. Ma kogesin aastal 2013 rasket läbipõlemist peale mida astusin nii sotsiaalse ettevõtluse kui ka enesearengu teekonnale. Seadsin endale ulmeliselt suured ambitsioonid ettevõtjana ning nende saavutamiseks olen pidanud ennast nii professionaalselt kui ka personalselt nii arendama kui ka avardama. 

Ma olen lummatud erakordse elu konseptsioonist - mida tähendab elada erakordset elu ning mida tähendab olla erakordne inimene. Tegelen erakordse elu raamistiku loomisega ja soovin seda tulevikus ka teisetele õpetada. Selle raamistiku esimene punkt on: "Tea kes Sa oled ja mida Sa tahad" ja see on see vundament millele erakorde elu rajatakse.


Ma soovin tööd teha inimestega kes on uudishimulikud ja muutusteks valmis. Soovin teha tööd inimese uskumuste, väärtuste ja visioonidega. Ehk siis luua teekaart alates sellest kus sa oled ja kes sa oled kuni selleni kuhu sa tahad jõuda ja kelleks sa tahad saada. 

Eelistan töötada inimestega minimaalselt 3 kuud selleks, et kestvaid muutusi saavutada.


Mentorhubi kasutajatele pakun tasuta kuni 2h kõne või kohtumise võimalust Tallinnas

Võta minuga ühendust