Aleksei Kurov

Aleksei Kurov

Finantsvaldkonna ärijuht ja mentor

Tervitused, finantstehnoloogia juhid!

Olen Aleksei Kurov, kogenud ja tulemustele orienteeritud ärijuht (COO), kelle kirg on soodustada majanduskasvu ja innovatsiooni fintechi, operatsioonide ja klienditeeninduse dünaamilises ristumiskohas. Mul on silmapaistev karjäär, mis on kestnud üle 7 aasta fintech maastikul ja üle 5 aasta klienditeeninduse valdkonnas ning mul on hea meel mentorina ulatada pürgivatele noortele spetsialistidele oma abikäsi.


Miks valida mentorlus Alekseiga:

1. Tõestatud juhtpositsioon Fintech-operatsioonides:

Mul on tugev taust kiiresti kasvavate rahvusvaheliste fintech-ettevõtete skaleerimisoperatsioonide alal ning mul on praktilised kogemused tasuvusvastutuse, eelarve koostamise ja igapäevase finantstegevuse juhtimise vallas. Minu teekond hõlmab eesrindlikke operatsioone Eestis, Soomes, Taanis, Ühendkuningriigis, Poolas, Rootsis, Lõuna-Aafrika Vabariigis ja Mehhikos.

2. Mitmekesine oskuste komplekt Fintechi vertikaalide lõikes:

Olen edukalt navigeerinud fintech-maastiku erinevates tahkudes, sealhulgas tarbijalaenud, veebipõhised müügid/müük ja klienditeenindus, sõidukite rentimine ja P2P kinnisvaralaen jne. Minu teadmised hõlmavad klienditeeninduse, võlgade sissenõudmise, BI-analüütika, KYC ja tootearenduse osakondade loomist.

3. Globaalne regulatiivne ekspertiis:

Mitmes riigis tegutsemine on andnud mulle sügava arusaamise äritegevuse juhtimisest ja eeskirjadest. Olen edukalt taganud regulatiivsete standardite järgimise Eestis, Soomes, Taanis, Ühendkuningriigis, Poolas, Rootsis, Lõuna-Aafrika Vabariigis ja Mehhikos.


Mentorluse fookusvaldkonnad:

Teie mentorina keskendun peamiselt teie juhendamisele fintech-i toimingute, klienditeeninduse täiustamise ja tootearenduse keerukuses. Olenemata sellest, kas otsite teavet regulatiivses maastikus navigeerimise või kliendivoogude optimeerimise kohta, olen pühendunud teadmiste jagamisele ja praktiliste juhiste pakkumisele.


Pühendun teie edule:

Olen pühendunud järgmise põlvkonna fintech-professionaalide nõustamisele. Isikupärastatud mentorluse kaudu soovin aidata kaasa teie professionaalsele arengule, aidates teil ületada väljakutseid, tuvastada võimalused ning luua edukas ja rahuldust pakkuv karjäär fintech-tööstuses.

Kui soovid oma kasvu finantstehnoloogia vallas kiirendada ja otsid end tõestanud kogemustega mentorit, olen siin, et sind toetada. Asume koos sellele teekonnale, kus teadmised kohtuvad ambitsioonidega ja edust saab ühine sihtkoht.

Võtke minuga julgelt ühendust, et arutada, kuidas saaksime seda mentorluskogemust kohandada teie ainulaadsete püüdluste ja karjäärieesmärkidega.

Võta minuga ühendust