Aleksandra Mäesepp

Aleksandra Mäesepp

Mentor, juhendaja, koolitusjuht

Olen naine, abikaasa, kahe lapse ema, sõbranna, erialaselt riigiametnik ja samal ajal erasektoris koolitusjuht, olen ka eraõpetaja ning juhendaja. Harrastan aktiivset eluviisi ning püüdlen iga päev selle poole, et kõik minu elusfäärid oleksid tasakaalus. Olen magistriharidusega, lisaks sellele olen läbinud mitmeid enesearengu teemalisi koolitusi. Huvitun väga psühholoogiast ning olen viimased 5 aastat ennast regulaarselt sellel alal täiendanud ja toetanud, et osata olla enda ja teiste toeks rasketel hetkedel.

Mul on olnud perioode, kus mõned elusfäärid olid esiplaanil (näiteks lapsed ja perekond), kuid teised olulised sfäärid (nagu isiklik areng, hobid, raha, karjäär, puhkus, tervis) olid tagaplaanil. Õigustasin toona ennast sellega, et need ongi õiged prioriteedid, kuid tegelikkuses tundsin tühjust ja sügavat rahulolematust. Nüüdseks olen jõudnud nii kaugele, et saan väita, et kõik olulised elusfäärid on peaaegu võrdses seisus ning oskan ära tunda, kui mõnes sfääris toimub langus. Tean kui raske on orienteeruda paljudes naiste rollides ja olen valmis sind selles aitama.


Kellele saan abiks olla?

  1. Naistele, kes on lapsehoolduspuhkusel ja kes tunnevad ennast elust kõrvalejäetuna.
  2. Naistele, kes tunnevad, et mingid olulised elusfäärid on tagaplaanil ning endale ei jää aega.
  3. Naistele, kes töötavad laste kõrvalt, ning sellega kaasnevad probleemid ja kohustused tekitavad suurt stressi.
  4. Naistele, kes on väga väsinud ning ei tunne elurõõmu.


Kuidas saan aidata?

  1. Saan pakkuda tuge ja toetust, kuulata ja anda nõu
  2. Saan välja tuua konkreetsed tehnikad, kuidas tõsta oma energiataset ja parandada heaolu
  3. Saan suunata ja näidata, mida saaks igas elusfääris paremaks muuta.


Pakkumine

Mentorhubi kaudu on minuga esimesed 30 minutit tasuta. Saame korraldada online kohtumist, teha telefonikõnet või miks mitte kokku leppida kuskil isiklikku kohtumist. Võta minuga julgelt ühendust, et saaksin sind natuke toetada!


Selleks, et oleksime head emad, abikaasad ja kolleegid, peaksime olema head eelkõige enda vastu

Võta minuga ühendust